2012

Celkově jsme v MČR 2012 skončili s Dennym na 13. místě v naší kategorii - letos jsme to dost flákali :(

Krajem Karla Hynka Máchy 

když se ohlédnu zpětně, tak to byl jeden z těch nejúžasnějších treků co jsem kdy šla :) krásná krajina, mírné kopce a když byl náhodou kopec pořádný, tak nebyl dlouhý, četnost hospůdek tak akorát, dokonalé počasí a hlavně mě celou dobu NIC nebolelo. A samozřejmě nemůžu zapomenout na živou kontrolu, kde jsme byli ráno na snídani a posnídali jsme pivo, svařák, grog, panáka hruškovice a chleba se sádlem - to se to pak šlapalo :) fotky z akce jsou tady: https://momonka1.rajce.idnes.cz/Dogtrekking_K.H._Machy/

Stopou strejdy Šeráka

děsné vedro a absence občerstvoven nám podlomilo psychiku a tak jsme na 43km na K3 vzdali :( fotky z trasy a vyhlášení tady: https://momonka1.rajce.idnes.cz/Dogtrekking_Stopou_strejdy_Seraka_2012/ https://momonka1.rajce.idnes.cz/Dogtrekking_Stopou_strejdy_Seraka_2012_-_vyhlaseni/

Jednooký vlk 

už první kopec mě dal pořádně zabrat, že jsem si myslela, že se vrátím ..... ale nakonec jsme v děsném vedru, kdy jsme pečlivě v hospůdkách dodržovali pitný režim, dobloudili cca v půl druhé v noci do cíle ze soboty na neděli :) fotečky jsou tady: https://momonka1.rajce.idnes.cz/Dogtrekking_Jednooky_vlk/

Krušnohorský dogtrekking

Náš první letošní dogtrekk měl základnu v kempu Pod císařem v Ostrově u Tisé. V pátek ráno jsme se vydali na trasu dlouhou 89,5km a já se po zimě dooost trápila :), ikdyž jsme se samo ani v zimě neflákali. Trasu jsme zdolali v čase 39:12 s luxusními 8 hodinami spánku u Chlumecké kapličky. Fotky z treku jsou tady: https://momonka1.rajce.idnes.cz/Krusnohorsky_dogtrekking-Ostrov_u_Tise/

 

sezona začíná 6.4.2012 ve Šlapanicích u Brna. Celý termínový kalendář je tady: https://dogtrekking.info/terminovka.htm

 

2011

Celkově jsme v MČR 2011 skončili s Dennym opět na 9. místě 

Krajem Oty Pavla

základna v kempu na Višňová u Křivoklátu, kam to mám to z domu autem 15 min. :) Treku se zúčastnili i berounští agiliťáci, kteří ale šli jen procházku :( Příště se polepšete !!! a jděte alespoň Mid :) Long vedl přes Pustověty, Rakovník, Krupou, Mutějovice, Kounovské kamenné řady, kapli Sv. Vojtěcha, kde byla úžasná živá kontrola v podání Karla, Janka, piva a svetru přes ramena, kousek nad ní jsme si užili luxusních 8 hodin spánku hezky v lese v teple, dál na Ročov, Třeboc, Krušovice, přes Krásnou dolinu do Pustovět a po naučné stezce a mojí značně neoblíbené lávce do Roztok a do kempu Višňová. V čase 39:21 jsme s Dennym byli 13. ze 17. zúčastněných v naší kategorii. 

fotky: https://momonka1.rajce.idnes.cz/Dogtrekking_krajem_Oty_Pavla_2011/

 

Krkonošská tlapka

základna v kempu Retropark Dolní Sejfy, Mladé buky.Pořadatelé opět nezklamali a připravili krásnou trať, dokonalou živou kontrolu ve Špindlu, kde jsme bivakovaly, takže byla dobrá večeře a i snídaně :) Jen ale asi při tom, když jsme dvakrát stoupali skoro na Sněžku, trochu škytali, neb jsme na ně s Ježurou nevzpomínaly zrovna v dobrém :) V čase 39:35 jsme byli s Dennym na krásném posledním 8. místě v naší kategorii.

fotky: https://momonka1.rajce.idnes.cz/Krkonosska_tlapka_2011/

 

Stezka vlka 

základna v Loučné nad Desnou. Na Stezce vlka jsem byla letos taky prvně a určitě se vrátím!!!!!! Krásná příroda, dobré pivo a zázemí. S Radkou, Martinou  a psy jsme zvolily kratší trasu 84 km a i tak jsem toho měla plné zuby :( Delší trasa byla 105.5km a to bych v tomto terénu a časovém limitu asi nedala. S Dennym jsme skončili na 8. místě v čase 34:20 hod. 

fotky: https://momonka1.rajce.idnes.cz/Stezka_vlka_2011/

 

Orava

jako vždy krásná příroda, zázemí, jídlo no prostě paráda :) vzhledem k tomu, že jsme s Dennym byli v naší kategorii sami byli jsme 1.!!!!!!! s děsným časem.....

fotky: https://momonka1.rajce.idnes.cz/Oravsky_dogtrekking_2011/

 

Jednooký vlk

náš první dogtrekk nad 100km - dle navigace 109km - ale ze začátku jsme si zacházely ke keškám. Šla jsem s Radkou a Wicky a po cestě jsme ještě sebrali 11 kešek. Krásně jsme si to užily a byly jsme zpět v sobotu v půlnoci.  S Dennym jsme skončili na 10. místě z 12. 

fotky: https://momonka1.rajce.idnes.cz/Jednooky_vlk_2011/

 

Krušnohorský dogtrekking 

měl letos základnu v kempu Jordán Opárno. Trasu 87km jsem s Dennym absolvovala v příjemné společnosti Karla, Marcelky a dalších, a tak první hospodu jsme objevili po 5km !!! a do některých na trase jsme si i zašli :) Došli jsme s Dennym v čase 39:34 na 12. místě ze 14. 

fotky: https://momonka1.rajce.idnes.cz/Krusnohorsky_dogtrekking_28.4.-1.5.2011/

 

první dogtrekking sezony Šlapanický vlk 

ve Šlapanicích jsem byla prvně a vcelku se líbilo, zázemí je na kynologickém cvičišti, sprcha sice jen jedna, ale po dogtrekku se do sprchy stejně málokdy doplazím a tak mi to bylo vcelku fuk :) a nám co se plazíme stejně většinou teče jen studená voda :)

Šla jsem s Alenou a Nýwou, ke konci se k nám přidala Terka s Cedroňem. 87 km jsme došli v čase 32: 52 a stačilo nám to na 9.místo v naší kategorii z 12 účastnic. 

fotky: https://momonka1.rajce.idnes.cz/Slapanicky_vlk_2011/

V roce 2010 jsme začli chodit longy a za sezonu jsme vzdali jen 1x a to Hanáckou štreku, kdy bylo děsné vedro a Denny si odřel packy. Když jsme byli přihlášení na poslední dogtrekk sezony Fryšták, tak Denny začal kulhat a tak jsem vzala taky někam Filipa. Filip šel samozřejmě jen MID a vše zvládl s přehledem, a ani jsme nebyli poslední, jak jsem předpokládala.

Celkově jsme v MČR 2010 (počítají se jen longy) skončili s Dennym, na pro nás krásném, 9. místě 

Fotky ze sezony 2010 najdete tady:

Chřiby - náš první long: https://momonka1.rajce.idnes.cz/Chribsky_dogtrekking_2010/

Krušky - šli jsme jen MID, neb jsem na Chřibech nastydla : https://momonka1.rajce.idnes.cz/KRUSNOHORCI_V_CESKEM_STREDOHORI_2010/

Zde jsou lvi - taky "jen" MID vzala jsem s sebou Lenku : https://momonka1.rajce.idnes.cz/DT_Zde_jsou_lvi_2010/

Jednooký vlk - long: https://momonka1.rajce.idnes.cz/Jednooky_vlk_2010/

Orava - long:  https://momonka1.rajce.idnes.cz/Oravsky_dogtrekking_2010/

Hanácká štreka - nedošli jsme : https://momonka1.rajce.idnes.cz/Hanacka_streka_2010/

Stopou Strejdy Šeráka - long: https://momonka1.rajce.idnes.cz/Stopou_strejdy_Seraka_2010/

Loganův trek - long: https://momonka1.rajce.idnes.cz/Loganuv_trek_2010/

Bludná psice na Jizerkách - long: https://momonka1.rajce.idnes.cz/Bludna_psice_na_Jizerkach/

Fryšták - MID s Filipem: https://momonka1.rajce.idnes.cz/Frystacky_mid_2010/

V roce 2009 jsem objevila dogtrekking a zkusila MID při Podbořanském dogtrekkingu kupovidu jsme oba "přežili" a tak jsme jeli ještě na Hanáckou štreku a Fryštácký dogtrekking. Fryšták byl trochu extrém, kdy začátkem října napadl sníh a my se většinu z 40 km trasy brodili ve sněhu. Tak jsem si řekla, že když jsme to zvládli (Denny si to dokonce užíval válením ve sněhu), tak zkusíme na jaře Chřibský dogtrekking long a i se tak stalo.