Stránky věnované bassetu Filipovi a báglovi Dennymu 

 

Ahoj,
tak já jsem ta "půlka" basseta z názvu stránek. Páníčci si mě 16.února 2007 přivezli až od Prostějova
a mysleli si, že ze mě vyroste basset no jo, ale nějak se nezadařilo......což vidíte dole na fotce.
    Říkají, že jsem "BÁGL"(basset+bígl) a mají mě moc rádi.
    Když jsem byl štěně a v pubertě, pěkně jsem zlobil, hračky mě moc nebraly a radši jsem si "hrál"
s gaučem. Gauč moc nevydržel...........
  
Teď už doma neblbnu, lepší je čas, kdy nejsou doma, prospat. Berou mě na dlouhé procházky a s paničkou jsme chodili dogtrekking MID v roce 2009. Rok 2010: máme za sebou vcelku úspěšnou longovou sezonu (vzdali jsme akorát jednou, když jsem si odřel packy) a v roce 2011 jsme došli (v případě paničky spíš dolezli) 6 longů a na Oravě jsme byli dokonce první neboť v kategorii DTW2 jsme byli sami :)Začal jsem běhat coursing to mě baví ze všeho nejvíc, a paničkou se pokoušíme o agility ..... DENNY v.p.(vlastní packou) 
 
 
 HAF, 

já jsem basset. Páníčci si mě 10.9.2007 vzali z útulku v Praze Troji, kde jsem byl zavřený celé tři neděle a nikdo mě nehledal. Odvezli mě domů do Rakovníka a tam jsem k mé radosti zjistil, že tam mám psího kámoše Dennyho. Okamžitě jsme se z nás stali kamarádi a začali jsme vyvádět(k velké radosti paničky)lumpárny spolu.Dogtrekking nechodím - nemám na to tělo. V roce 2009  koncem září jsme s páníčkem šli procházku (short) pořádanou při DT Krajem Oty Pavla a došli jsme a zdaleka ne poslední, jen mě bylo po cestě dost horko....

Nejradši mám dlouhé procházky v lese, žrádlo a gauč. Ten mi ale veterinář posledně ZATRHL, měl jsem něco se zády a prý nesmím na něj lézt.Panička koupila dva nové pelíšky a taky dobrý...,ale když mě nevidí občas to zkusím, jestli zákaz pořád platí...... jo dnes ráno ještě platil.
To o mě asi stačí ne?.......... FILIP v.p.(vlastní packou)