Memoriál Karla Grunwalda Kralupy nad Vltavou 30.10.2011

tady zaběhl Denny svůj životní závod a skončil 3. se ziskem 355 bodů, před ním byli jen dlouhonozí psi - křízenec ridžbeka a staforda a výmarský ohař, který měl stejně bodů, ale druhé kolo o bodík lepší.

MČR v coursingu Kralupy nad Vltavou 2.10. 2011

Denny obsadil své oblíbené 4. místo se ziskem 159 bodů (jeden rozhodčí)

Chlumecký rabbit 7.8.2011

coursing konaný opět v Chlumci nad Cidlinou, počasí už bylo lepší, běžely se dvě kola s jedním rozhodčím a Denny byl 3. se ziskem 172 bodů.

Dobřanský zajíček 24.7.2011

coursing v Dobřanech u Plzně Denny byl zase 4. se ziskem 353 bodů

Chlumecký rabbit 3.7.2011

coursing konaný v Chlumci nad Cidlinou, bohužel pršelo, pršelo a pršelo , tak se běželo jen jedno kolo s jedním rozhodčím a tak byl Denny 4. se ziskem 81 bodů.

ACANA CUP Pohořelice 8.5.2011

protože se nám na Medláneckém syslu moc líbilo, jeli jsme i na Acana Cup v Brně Pohořelicích. Tady byl Denny 3. se ziskem 340 bodů.

Medlánecký sysel 3.4.2011

měli jsme cestu na Moravu na Oderský puchýř revival a tak jsme se přihlásili na nedělní závod v Brně Medlánkách. Denny byl opět 4. se ziskem 337 bodů a získal ocenění jako nejlépe běžící pes, který nemá na coursing až takové tělesné předpoklady :)

První coursingový závod - Jarní Kralupy 27.3.2011

Denny obsadil krásné 4. místo z 8. psů bez PP se ziskem 326 bodů.

fotky: https://momonka1.rajce.idnes.cz/Coursing_Jarni_Kralupy_27.3.2011-nedele/ jen Denny tam není, mám na startu co dělat ho udržet a foťák by mohl přijít k úhoně :)

přes zimu si Denny s přehledem vyběhal coursingovou licenci a tak na jaře mohl začít závodit

tady Denny splnil zbylé licenční běhy, ale bohužel jen solo, protože nemá sparinga :( : https://momonka1.rajce.idnes.cz/NordCup_Sneznik_-_coursing/